(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 0,50 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μπλε-γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 0,50 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μπλε-γκρι
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την αντοχή και την υψηλή ανθεκτικότητά τους σε θραύση, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρα και διάμετρο 150 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για μικρότερες μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και διατίθενται σε ελκυστική απόχρωση του μπλε.
Ποικίλες δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, αυτά τα μπολ είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και γρήγορα διαθέσιμα για επαναχρησιμοποίηση, κάτι που αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα σε επαγγελματικό περιβάλλον. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε κυλικεία, καφετέριες ή επιχειρήσεις catering, όπου μπορούν να χρησιμοποιηθούν για το σερβίρισμα σαλατών, επιδορπίων ή σνακ. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά πρακτική επιλογή για ποικίλες γαστρονομικές απαιτήσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,26 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,26 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





