(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 0,25 l - Ø 18 cm - στοιβαζόμενο - μπλε
Ύψος: 30mm
SKU 85026#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 0,25 l - Ø 18 cm - στοιβαζόμενο - μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85026#6
Ύψος: 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά LOOPS είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 180 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για πολυάριθμες χρήσεις. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός εξασφαλίζει εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και τα καθιστά ιδιαίτερα πρακτικά στην καθημερινή χρήση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθάρισμα.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα συνοδευτικών, επιδορπίων ή σνακ. Χάρη στο υψηλής ποιότητας υλικό τους, είναι κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή σε συλλογικές εστιατορικές υπηρεσίες. Το ελκυστικό μπλε χρώμα προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια σύγχρονη και φιλική νότα. Συνδυάζοντας λειτουργικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό, αποτελούν εξαιρετική επιλογή για επαγγελματικά περιβάλλοντα που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την αποδοτικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 180 mm |
|---|---|
| Βάθος | 180 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,24 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 89,99 €*





