(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LEAF - 1 l - 420x195 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 65mm
SKU 84200#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 103,52 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LEAF - 1 l - 420x195 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84200#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 103,52 €
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς LEAF ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, γνωστό για την ανθεκτικότητά του και τη μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 1 λίτρου, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ έχουν μοντέρνο λευκό χρώμα και είναι ιδανικά διαστασιολογημένα με διαστάσεις 420x195 mm. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Ένα ακόμη πλεονέκτημα είναι η στοίβαξή τους, που επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης στον τομέα της γαστρονομίας και της τροφοδοσίας
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση φαγητών, είτε σε μπουφέδες, μενού ή εκδηλώσεις catering. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους, είναι τέλεια για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Ο συνδυασμός πρακτικού όγκου και εύκολου στη φροντίδα υλικού τα καθιστά αξιόπιστο συνοδό για την καθημερινή χρήση σε κουζίνες και χώρους σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 420 mm |
|---|---|
| Βάθος | 195 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,49 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,49 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 137,99 €*




