(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - HALFTONE - 0,80 l - 240x175 mm - μαύρο
Ύψος: 75mm
SKU 84134#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - HALFTONE - 0,80 l - 240x175 mm - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84134#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 98,76 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Τα μπολ της σειράς HALFTONE ξεχωρίζουν για το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή ανθεκτικότητα. Με χωρητικότητα 0,8 λίτρων, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλα φαγητά. Ο μαύρος σχεδιασμός προσδίδει στα μπολ μια μοντέρνα και ελκυστική εμφάνιση. Χάρη στις διαστάσεις 240x175 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο χωρίς να καταλαμβάνουν πολύ χώρο. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολη διαχείριση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στο catering. Είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας απλή καθαριότητα και εξοικονόμηση χρόνου. Είτε για ορεκτικά, σαλάτες ή επιδόρπια – τα μπολ χρησιμοποιούνται ευέλικτα και ξεχωρίζουν για την πρακτική τους χρήση. Λόγω του υψηλής ποιότητας υλικού μελαμίνης, είναι επίσης πιο ανθεκτικά σε σπασίματα σε σύγκριση με τα συμβατικά σκεύη, καθιστώντας τα ιδανικά για επαγγελματική χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 175 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,80 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,34 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,34 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 135,99 €*




