(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - HALFTONE - 0,10 l - 140x80 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο, λευκό
Ύψος: 45mm
SKU 84131#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 51,16 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - HALFTONE - 0,10 l - 140x80 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο, λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84131#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 51,16 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πολύμορφα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά HALFTONE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, το οποίο εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή αντοχή. Με χωρητικότητα 0,1 λίτρα και διαστάσεις 140x80 mm, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα.Ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση, για παράδειγμα για το σερβίρισμα ντιπ, σαλτσών ή μικρών σνακ. Με τον κομψό μαύρο σχεδιασμό τους, εντάσσονται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και είναι εξαιρετικά για εστιατόρια, μπουφέδες ή catering εκδηλώσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά απαραίτητο εξάρτημα για την καθημερινή γαστρονομική χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,10 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,08 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,08 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 53,99 €*




