(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 8 l - 400x400 mm - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 8 l - 400x400 mm - λευκό
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Αυτή η λεκάνη από υψηλής ποιότητας μελαμίνη εντυπωσιάζει με την ανθεκτική και μακροχρόνια ποιότητα υλικού της, που είναι ιδανική για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 8 λίτρων, προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα φαγητά και είναι πολύ πρακτική χάρη στις διαστάσεις της 400x400 mm. Οι λεκάνες είναι στοιβαζόμενες, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διατηρώντας την τάξη σε κάθε κουζίνα. Επιπλέον, η επιφάνεια έχει διαχρονικό λευκό χρώμα που εναρμονίζεται αρμονικά με κάθε περιβάλλον.
Περιοχές χρήσης και πλεονεκτήματα
Οι λεκάνες είναι κατάλληλες για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και μειώνει τον φόρτο εργασίας. Είναι ιδανικές για μπουφέδες, μεγάλες κουζίνες και catering, όπου απαιτείται αξιόπιστη και ταυτόχρονα ελκυστική παρουσίαση. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι ιδανικές για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία, όπου η έντονη χρήση και η συχνή αξιοποίηση είναι καθημερινότητα. Με την στοιβαζόμενη δυνατότητα και το πρακτικό μέγεθος, προσφέρουν πολυλειτουργικότητα και υποστηρίζουν αποτελεσματικές διαδικασίες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 175 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 8 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,73 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,73 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





