(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 6 l - 350x350 mm - λευκό
Ύψος: 170mm
SKU 83789#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 210,62 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 6 l - 350x350 mm - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83789#6
Ύψος: 170mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 210,62 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά GLOBAL BUFFET εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ταυτόχρονα προσφέρει έναν ελκυστικό, λευκό σχεδιασμό. Με χωρητικότητα 6 λίτρων και διαστάσεις 350x350 mm, έχουν ιδανικό μέγεθος για να σερβίρουν με ασφάλεια και στυλ μεγαλύτερες μερίδες. Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και βελτιώνοντας τη ροή εργασίας στην κουζίνα.Ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία και την υπηρεσία μπουφέ
Αυτά τα μπολ είναι άριστα κατάλληλα για την κομψή και πρακτική παρουσίαση φαγητών σε μπουφέ, καντίνες ή catering. Το ανθεκτικό τους υλικό και το πρακτικό μέγεθος τα καθιστούν ιδανικά για επαγγελματική χρήση, όπου η λειτουργικότητα και η υγιεινή είναι πρωταρχικής σημασίας. Είτε για ζεστά είτε για κρύα φαγητά – τα μπολ προσφέρουν ποικίλες δυνατότητες χρήσης και, χάρη στην στοίβαξή τους, εξοικονομούν χώρο. Με αυτόν τον τρόπο υποστηρίζουν μια αποδοτική και ελκυστική εξυπηρέτηση σε κάθε μεγάλη κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 350 mm |
|---|---|
| Βάθος | 350 mm |
| Ύψος | 170 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 6 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,36 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,36 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 304,99 €*






