(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 4,5 l - 320x320 mm - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 4,5 l - 320x320 mm - λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μπολ μελαμίνης για ποικίλες χρήσεις
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την ανθεκτικότητά τους και τη μακροζωία τους, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 4,5 λίτρων προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα και παρασκευές. Ο απλός και ταυτόχρονα κομψός λευκός σχεδιασμός ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε περιβάλλον μπουφέ ή εστίασης. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.
Πολύπλευρη χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για μπουφέδες, κυλικεία και υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται μια πρακτική και υγιεινή λύση. Χάρη στην καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και γρήγορα, μειώνοντας τον χρόνο εργασίας. Είτε για κρύα είτε για ζεστά πιάτα – τα ανθεκτικά μπολ μελαμίνης αποτελούν πολύτιμους βοηθούς στον επαγγελματικό χώρο της γαστρονομίας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 320 mm |
|---|---|
| Βάθος | 320 mm |
| Ύψος | 165 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 4,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,12 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,12 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





