(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 3 l - 325x325 mm - λευκό
Ύψος: 120mm
SKU 83785#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 171,35 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 3 l - 325x325 mm - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83785#6
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 171,35 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά GLOBAL BUFFET ξεχωρίζουν για τον όγκο χωρητικότητας 3 λίτρων, που προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά σε σπάσιμο και γρατζουνιές, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια χρήση. Με διαστάσεις 325x325 mm, ταιριάζουν ιδανικά σε μπουφέδες ή σε χώρους εστίασης. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό πολύ πιο εύκολο και εξοικονομεί χρόνο. Ο πρακτικός σχεδιασμός επιτρέπει την στοίβαξη των μπολ, εξοικονομώντας χώρο.Ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία και υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται ελκυστική και πρακτική παρουσίαση πιάτων. Είναι εξαιρετικά για σαλάτες, συνοδευτικά ή κρύα πιάτα και επιτρέπουν μια επαγγελματική διαμόρφωση μπουφέ. Συνδυάζοντας ανθεκτικό υλικό με πρακτικό σχεδιασμό, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Το λευκό χρώμα προσφέρει μια διαχρονική και καθαρή εμφάνιση, που συνδυάζεται εύκολα με διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 325 mm |
|---|---|
| Βάθος | 325 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,21 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,21 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 244,99 €*





