(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 3,3 l - 440x250 mm - στοιβαζόμενο - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLOBAL BUFFET - 3,3 l - 440x250 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά GLOBAL BUFFET εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό μελαμίνη, το οποίο προσφέρει υψηλή αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 3,3 λίτρα, παρέχουν επαρκή χώρο για διάφορα φαγητά και είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση. Ο απλός, λευκός σχεδιασμός και οι διαστάσεις 440x250 mm καθιστούν τα μπολ ιδιαίτερα ευέλικτα. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία
Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου – ένα μεγάλο πλεονέκτημα στη γαστρονομία και το catering. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για μπουφέδες, καντίνες ή μεγάλες κουζίνες όπου τα φαγητά πρέπει να παρουσιάζονται με ελκυστικό και υγιεινό τρόπο. Μέσω του συνδυασμού λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού, αποτελούν μια πρακτική λύση για ποικίλες απαιτήσεις στον τομέα των μπολ.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 440 mm |
|---|---|
| Βάθος | 250 mm |
| Ύψος | 200 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3,30 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,25 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,25 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




