(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLAMOUR - 0,25 l - 120x120x50 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 50mm
SKU 84366#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 39,26 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - GLAMOUR - 0,25 l - 120x120x50 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84366#6
Ύψος: 50mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 39,26 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς GLAMOUR εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 120 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για πολυάριθμες εφαρμογές. Το μαύρο χρώμα προσδίδει στα μπολ μια εκλεπτυσμένη εμφάνιση που ταιριάζει κομψά σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και την τροφοδοσία
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, ντιπ, επιδορπίων ή μικρών μερίδων στη γαστρονομία. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και γρήγορα έτοιμα για επαναχρησιμοποίηση, βελτιώνοντας τη ροή εργασίας. Είτε σε εστιατόρια, καφέ ή εκδηλώσεις – τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και ελκυστική λύση για ποικίλες απαιτήσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο βοήθημα σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 120 mm |
|---|---|
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 50 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 37,99 €*




