(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 3,4 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/μπεζ
Ύψος: 105mm
SKU 84614#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 234,42 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 3,4 l - Ø 26,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/μπεζ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84614#6
Ύψος: 105mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 234,42 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και ανθεκτικά σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 3,4 λίτρα και διάμετρο 265 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και εύκολο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε κοινόχρηστους χώρους εστίασης. Είναι τέλεια για την ελκυστική παρουσίαση ή προετοιμασία φαγητών. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και το πρακτικό σχήμα, είναι κατάλληλα τόσο για κρύα όσο και για ζεστά πιάτα, προσφέροντας αντοχή και εύκολη διαχείριση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 265 mm |
|---|---|
| Βάθος | 265 mm |
| Ύψος | 105 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3,40 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,71 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,71 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 334,99 €*





