(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,85 l - τετράγωνο - 165x165 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-μπεζ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,85 l - τετράγωνο - 165x165 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-μπεζ
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα τετράγωνα μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη προσφέρουν με χωρητικότητα 0,85 λίτρων το ιδανικό μέγεθος για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι σε διαχρονικό λευκό χρώμα και ανήκουν στη σειρά FRIDA, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ελκυστικά και λειτουργικά. Χάρη στο υλικό τους, είναι εξαιρετικά ανθεκτικά και αντέχουν στις καθημερινές φθορές. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό στην καθημερινή εργασία. Ένα ακόμη πλεονέκτημα είναι η στοίβαξή τους, που επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου.
Πολλαπλές εφαρμογές για τη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και την μερίδα φαγητού στη γαστρονομία, σε κυλικεία ή επιχειρήσεις catering. Είναι τέλεια για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά και υποστηρίζουν μια αποδοτική και ελκυστική διανομή φαγητού. Χάρη στο σταθερό υλικό μελαμίνης, είναι επίσης κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε χώρους με υψηλή κίνηση. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά πολύτιμη προσθήκη σε κάθε επαγγελματικό περιβάλλον κουζίνας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 165 mm |
|---|---|
| Βάθος | 165 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,85 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,30 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,30 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







