(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,44 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο, μπεζ
Ύψος: 55mm
SKU 84608#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,44 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο, μπεζ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84608#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FRIDA εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό μελαμίνης, το οποίο εξασφαλίζει υψηλή ανθεκτικότητα και αντοχή σε θραύση. Με χωρητικότητα 0,44 λίτρα και διάμετρο 150 mm, είναι ιδανικά για ποικίλες εφαρμογές. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση και μεταφορά με εξοικονόμηση χώρου.Βέλτιστη λύση για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι τέλεια κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή σε εκδηλώσεις, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται γρήγορα και υγιεινά, διευκολύνοντας τη ροή εργασίας. Είτε για ορεκτικά, συνοδευτικά είτε για επιδόρπια – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και ελκυστική δυνατότητα παρουσίασης.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,44 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,33 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,33 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 177,99 €*






