(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,37 l - τετράγωνο - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 45mm
SKU 84937#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,37 l - τετράγωνο - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84937#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την ανθεκτικότητα και τη μακροχρόνια αντοχή τους, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 0,37 λίτρων είναι τέλεια διαστασιολογημένα για να παρουσιάζουν ποικίλα πιάτα με ελκυστικό τρόπο. Ο τετράγωνος σχεδιασμός σε κομψό μαύρο χρώμα προσδίδει μια σύγχρονη νότα σε κάθε τραπέζι, ενώ η δυνατότητα στοιβασίας εξασφαλίζει εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο.Πολλαπλές εφαρμογές για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή υπηρεσίες catering, όπου η λειτουργικότητα και η ελκυστική εμφάνιση είναι εξίσου σημαντικές. Είναι ιδανικά για το σερβίρισμα ορεκτικών, συνοδευτικών ή επιδορπίων και προσφέρουν ευέλικτες δυνατότητες χρήσης χάρη στο συμπαγές τους μέγεθος. Συνδυάζοντας την πρακτική διαχείριση με τον κομψό σχεδιασμό, υποστηρίζουν μια επαγγελματική παρουσίαση και αποτελεσματικές διαδικασίες στην καθημερινή γαστρονομική λειτουργία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,37 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,16 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,16 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 82,99 €*






