(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,37 l - τετράγωνο - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Ύψος: 45mm
SKU 84936#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,37 l - τετράγωνο - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84936#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για πολυδιάστατη χρήση
Τα μπολ της σειράς FRIDA εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ιδιαίτερα ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,37 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρότερες μερίδες και προσφέρουν μια μοντέρνα εμφάνιση χάρη στο τετράγωνο σχήμα τους. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία και την κοινή εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση ορεκτικών, επιδορπίων ή συνοδευτικών πιάτων. Λόγω της ανθεκτικής κατασκευής και του ανθεκτικού υλικού τους, είναι κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering. Ακόμη και σε χώρους με υψηλή επισκεψιμότητα, προσφέρουν πρακτικά πλεονεκτήματα χάρη στη στοιβαζόμενη φύση τους και την εύκολη καθαριότητα. Το λευκό χρώμα παρέχει μια ουδέτερη βάση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαλύμματα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,37 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,16 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,16 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 87,99 €*






