(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,25 l - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Ύψος: 45mm
SKU 84605#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 88,05 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FRIDA - 0,25 l - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84605#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 88,05 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FRIDA είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και ανθεκτικά στον χρόνο. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 125 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για πολυάριθμες χρήσεις. Ο απλός, λευκός σχεδιασμός εξασφαλίζει μια διαχρονική εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διατηρώντας τον χώρο εργασίας τακτοποιημένο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Η συμβατότητα με πλυντήριο πιάτων καθιστά αυτά τα μπολ ιδιαίτερα πρακτικά στην καθημερινή χρήση και διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό. Είναι ιδανικά για την παρουσίαση και τη μερίδα σνακ, ντιπ ή μικρών πιάτων στη γαστρονομία, στο catering ή σε συλλογικές εστιαστικές υπηρεσίες. Λόγω της ανθεκτικής κατασκευής τους, είναι επίσης κατάλληλα για συχνή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα, όπου η λειτουργικότητα και η ανθεκτικότητα είναι απαραίτητες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,19 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,19 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 110,99 €*






