(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,8 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - γκρι
Ύψος: 40mm
SKU 85322#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 99,95 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,8 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85322#6
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 99,95 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FOOTMARK ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,8 λίτρων και διάμετρο 240 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και υποστηρίζοντας αποτελεσματικά τη ροή εργασίας.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε κυλικεία, εστιατόρια ή επιχειρήσεις catering, όπου απαιτείται μια ανθεκτική και ταυτόχρονα ελκυστική σειρά σκευών. Είναι τέλεια για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά και προσφέρουν, χάρη στο υλικό μελαμίνης, υψηλή αντοχή σε θραύση κατά την καθημερινή χρήση. Μέσω του συνδυασμού λειτουργικότητας και σχεδιασμού, αποτελούν μια πρακτική λύση για επαγγελματικές κουζίνες που δίνουν έμφαση σε προϊόντα μακράς διάρκειας και εύκολης φροντίδας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,80 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,34 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,34 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 129,99 €*






