(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,60 l - Ø 18 cm - στοιβαζόμενο - λευκό-γκρι
Ύψος: 55mm
SKU 85321#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,60 l - Ø 18 cm - στοιβαζόμενο - λευκό-γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85321#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Με διάμετρο 180 mm και χωρητικότητα 0,6 λίτρα προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για ποικίλες χρήσεις. Η δυνατότητα στοιβασίας επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου, κάτι που είναι πλεονέκτημα σε κάθε επαγγελματική κουζίνα. Επιπλέον, τα μπολ έχουν κλασικό λευκό χρώμα που ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε περιβάλλον.Ιδανικά για καθημερινή χρήση και ποικίλες εφαρμογές
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο καθαρισμό και συνεπώς αποτελεσματική ροή εργασίας. Αυτά τα μπολ είναι άριστα για χρήση στη γαστρονομία, την τροφοδοσία και τη μαζική εστίαση, καθώς είναι κατάλληλα τόσο για κρύα όσο και για ζεστά φαγητά. Χάρη στις ανθεκτικές ιδιότητες του υλικού, είναι ιδανικά για εντατική χρήση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα χωρίς να χάνουν σε ποιότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 180 mm |
|---|---|
| Βάθος | 180 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,60 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, γκρι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,27 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,27 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 102,99 €*






