(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,25 l - Ø 13 cm - στοιβαζόμενο | πλυντηρίου πιάτων
Ύψος: 55mm
SKU 85320#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FOOTMARK - 0,25 l - Ø 13 cm - στοιβαζόμενο | πλυντηρίου πιάτων
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85320#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό που είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 130 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία και την κοινή εστίαση
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, συνοδευτικών ή επιδορπίων σε εστιατόρια, κυλικεία και επιχειρήσεις catering. Χάρη στο πρακτικό τους μέγεθος και το ανθεκτικό υλικό, είναι κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε χώρους με υψηλή κίνηση. Η συνδυασμένη λειτουργικότητα και ο ελκυστικός σχεδιασμός τα καθιστούν μια αξιόπιστη λύση για επαγγελματικές κουζίνες που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την αποδοτικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 130 mm |
|---|---|
| Βάθος | 130 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, γκρι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,15 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,15 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 80,99 €*





