(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 4,7 l - τετράγωνο - 250x250 mm - αντιολισθητική βάση - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 120mm
SKU 83918#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 196,34 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 4,7 l - τετράγωνο - 250x250 mm - αντιολισθητική βάση - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83918#6
Ύψος: 120mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 196,34 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά σκεύη από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα τετράγωνα σκεύη της σειράς FLOAT ξεχωρίζουν για την ικανότητα χωρητικότητας 4,7 λίτρων, που προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Ο απλός λευκός σχεδιασμός προσφέρει μια μοντέρνα και ελκυστική εμφάνιση, που ενσωματώνεται εύκολα σε διάφορα τραπεζοκαλύμματα. Επιπλέον, τα σκεύη είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στην κοινή σίτιση.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολη διαχείριση
Τα σκεύη είναι ιδανικά για την ασφαλή και υγιεινή σερβίρισμα ή προετοιμασία φαγητού. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα απλός και γρήγορος. Χρησιμοποιούνται σε καντίνες, επιχειρήσεις catering ή επαγγελματικές κουζίνες, όπου απαιτείται αξιόπιστη και πρακτική λύση για την διανομή φαγητού. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ανθεκτικού υλικού καθιστά αυτά τα σκεύη απαραίτητο βοηθό στον επαγγελματικό χώρο.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 250 mm |
|---|---|
| Βάθος | 250 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4,70 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 1,45 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,45 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 304,99 €*





