(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 1,9 l - τετράγωνο - 190x190 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 1,9 l - τετράγωνο - 190x190 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - μαύρο
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ της σειράς FLOAT είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, ένα υλικό ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 1,9 λίτρων, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά και παρασκευές. Το τετράγωνο σχήμα προσδίδει μοντέρνα εμφάνιση και διευκολύνει τη στοίβαξη, καθώς τα μπολ είναι στοιβαζόμενα. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και γρήγορο καθάρισμα.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση και αποθήκευση φαγητών σε κυλικεία, εστιατόρια ή επιχειρήσεις catering. Χάρη στον πρακτικό σχεδιασμό και την ανθεκτικότητά τους, είναι ιδανικά για να σερβίρουν σαλάτες, συνοδευτικά ή επιδόρπια με ελκυστικό τρόπο. Η δυνατότητα στοιβασίας επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου, κάτι ιδιαίτερα σημαντικό στην επαγγελματική κουζίνα. Με τον εύκολο καθαρισμό στο πλυντήριο πιάτων, τα μπολ είναι κατάλληλα και για έντονη χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 190 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,75 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,75 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





