(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 1,9 l - στρογγυλό - Ø 205 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - λευκό
Ύψος: 100mm
SKU 83908#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 1,9 l - στρογγυλό - Ø 205 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83908#6
Ύψος: 100mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 128,51 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πολύπλευρα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς FLOAT είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 1,9 λίτρων, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα είδη φαγητού και έχουν ιδανική διάμετρο 205 mm. Ο απλός, λευκός σχεδιασμός ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε περιβάλλον και τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.Ιδανικά για πολυδιάστατη χρήση
Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, αυτά τα μπολ είναι ιδιαίτερα εύκολα στη συντήρηση και κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Είτε στην εστίαση, σε υπηρεσίες catering ή σε κοινόχρηστες κουζίνες – πληρούν υψηλές απαιτήσεις λειτουργικότητας και υγιεινής. Η ανθεκτική κατασκευή τους τα καθιστά ιδανικά για επαγγελματική χρήση, ενώ το πρακτικό μέγεθος προσφέρει ποικίλες δυνατότητες εφαρμογής.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 205 mm |
|---|---|
| Βάθος | 205 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 205 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 1,90 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,73 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,73 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 179,99 €*





