(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,70 l - στρογγυλό - Ø 150 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 75mm
SKU 83906#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 88,05 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,70 l - στρογγυλό - Ø 150 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83906#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 88,05 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FLOAT ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, το οποίο εξασφαλίζει ιδιαίτερα ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,7 λίτρων και διάμετρο 150 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για πολυάριθμες χρήσεις. Ο απλός λευκός σχεδιασμός τους ταιριάζει διακριτικά σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διατηρώντας τον χώρο εργασίας οργανωμένο.Πολλαπλές εφαρμογές στον τομέα της γαστρονομίας και της τροφοδοσίας
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα ορεκτικών, συνοδευτικών ή επιδορπίων. Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται γρήγορα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση. Είτε σε εστιατόρια, καντίνες ή εκδηλώσεις – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική λύση για επαγγελματικές απαιτήσεις που συνδυάζουν λειτουργικότητα και ελκυστικό σχεδιασμό.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 150 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,70 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,34 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,34 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 121,99 €*





