(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,5 l - τετράγωνο - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,5 l - τετράγωνο - 125x125 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα τετράγωνα μπολ της σειράς FLOAT εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ταυτόχρονα προσφέρει μια κομψή εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων, έχουν ιδανικές διαστάσεις για την ελκυστική παρουσίαση ποικίλων πιάτων. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι άριστα για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή τον τομέα των εκδηλώσεων, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Είναι εξαιρετικά για ορεκτικά, επιδόρπια ή μικρές συνοδευτικές μερίδες και προσφέρουν πολυάριθμες δυνατότητες χρήσης χάρη στο πρακτικό μέγεθος και το σχήμα τους. Χάρη στην υψηλή ποιότητα κατασκευής και την εύκολη διαχείριση, συμβάλλουν σε μια ομαλή ροή στην εξυπηρέτηση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 60 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,27 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,27 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





