(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,45 l - στρογγυλό - Ø 130 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 65mm
SKU 83904#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,45 l - στρογγυλό - Ø 130 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83904#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 67,82 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FLOAT εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,45 λίτρα και διάμετρο 130 mm, είναι ιδανικά για ποικίλες εφαρμογές. Ο απλός λευκός σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Χάρη στη δυνατότητα στοιβασίας, τα μπολ αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο στη γαστρονομία και τις μεγάλες κουζίνες.Πολύπλευρη χρήση και εύκολη φροντίδα
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό. Είναι τέλεια για την παρουσίαση και την εξυπηρέτηση ορεκτικών, επιδορπίων ή μικρών συνοδευτικών. Με την ανθεκτική κατασκευή τους, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή υπηρεσίες catering. Συνολικά, αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και κομψή λύση για επαγγελματικές απαιτήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 130 mm |
|---|---|
| Βάθος | 130 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 130 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,45 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,22 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,22 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 83,99 €*





