(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,15 l - Ø 90 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - λευκό
Ύψος: 45mm
SKU 83902#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,15 l - Ø 90 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83902#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, ένα υλικό που ξεχωρίζει για τη μακροζωία και την αντοχή του σε θραύση. Με χωρητικότητα 0,15 λίτρα και διάμετρο 90 mm, προσφέρουν ένα συμπαγές μέγεθος, ιδανικό για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Η λευκή απόχρωση εξασφαλίζει μια διαχρονική και καθαρή εμφάνιση, που ενσωματώνεται εύκολα σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και αποτελεσματικό. Χάρη στον στοίβαξή τους, τα μπολ αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση φαγητών, είτε πρόκειται για ορεκτικά, επιδόρπια ή μικρά σνακ. Το συμπαγές τους μέγεθος και το σταθερό υλικό τα καθιστούν κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή εκδηλώσεις catering, όπου απαιτείται μια αξιόπιστη και πρακτική λύση. Με την στοίβαξη και τον εύκολο καθαρισμό προσφέρουν υψηλή άνεση στην καθημερινή χρήση και υποστηρίζουν αποδοτικές ροές εργασίας. Είτε στον επαγγελματικό χώρο είτε σε εκδηλώσεις – αυτά τα μπολ είναι πολυχρηστικά και εντυπωσιάζουν με τη λειτουργικότητα και το σχεδιασμό τους.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 90 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,15 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 47,99 €*





