(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,15 l - Ø 90 mm - στοιβαζόμενο | αντιολισθητική βάση - μαύρο
Ύψος: 45mm
SKU 83903#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - FLOAT - 0,15 l - Ø 90 mm - στοιβαζόμενο | αντιολισθητική βάση - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83903#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 44,02 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά FLOAT είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την αντοχή και την υψηλή ανθεκτικότητά της σε θραύση. Με διάμετρο 90 mm και χωρητικότητα 0,15 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Ο σχεδιασμός που επιτρέπει τη στοιβασία εξοικονομεί χώρο αποθήκευσης και διευκολύνει τη μεταφορά. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, μειώνοντας σημαντικά τον χρόνο καθαρισμού και καθιστώντας τα ιδιαίτερα πρακτικά για την καθημερινή χρήση.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ και μικρών σνακ, αποτελώντας μια πρακτική προσθήκη για επαγγελματική χρήση. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και την εύκολη χρήση τους, χρησιμοποιούνται σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή εκδηλώσεις. Ο λιτός μαύρος σχεδιασμός τους ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαλύμματα και υποστηρίζει μια ελκυστική παρουσίαση των πιάτων.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 90 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,15 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 46,99 €*





