(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ENAMEL LOOK - 1 l - 215x165x95 mm - με λαβές μεταφοράς - λευκό-μπλε
Ύψος: 95mm
SKU 84959#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ENAMEL LOOK - 1 l - 215x165x95 mm - με λαβές μεταφοράς - λευκό-μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84959#6
Ύψος: 95mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ με σχεδιασμό ENAMEL LOOK
Αυτά τα μπολ εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που επιτρέπει μια μακροχρόνια και ανθεκτική χρήση. Η χωρητικότητα 1 λίτρου τα καθιστά ιδιαίτερα ευέλικτα για διάφορες εφαρμογές. Χάρη στις πρακτικές λαβές μεταφοράς, τα μπολ μπορούν να μεταφερθούν εύκολα και να χειριστούν με ασφάλεια. Ο απλός λευκός σχεδιασμός ENAMEL LOOK ενσωματώνεται κομψά σε κάθε περιβάλλον και προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό απλό και γρήγορο.Πολύπλευρη χρήση για επαγγελματικές απαιτήσεις
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή στον τομέα της συλλογικής εστίασης, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Η στοιβαζόμενη σχεδίαση επιτρέπει την αποθήκευση και μεταφορά με εξοικονόμηση χώρου, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Είτε για σερβίρισμα, προετοιμασία ή αποθήκευση – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια ευέλικτη λύση για ποικίλες ανάγκες. Το ανθεκτικό υλικό και το πρακτικό μέγεθός τους τα καθιστούν απαραίτητο βοηθητικό εργαλείο σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 215 mm |
|---|---|
| Βάθος | 165 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,24 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 90,99 €*









