(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ENAMEL LOOK - 0,30 l - 150x115x65 mm - με λαβές μεταφοράς | στοιβαζόμενο - λευκό-μπλε
Ύψος: 65mm
SKU 84958#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ENAMEL LOOK - 0,30 l - 150x115x65 mm - με λαβές μεταφοράς | στοιβαζόμενο - λευκό-μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84958#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (4)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ σε εμφάνιση σμάλτου για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη εντυπωσιάζουν με το χωρητικότητά τους 0,3 λίτρα, που είναι ιδανική για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Ο λευκός σχεδιασμός με εμφάνιση σμάλτου προσδίδει στα μπολ μια διαχρονική εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Χάρη στις ενσωματωμένες λαβές μεταφοράς, τα μπολ μπορούν να μεταφέρονται και να σερβίρονται άνετα. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Η δυνατότητα στοιβασίας εξασφαλίζει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε κυλικεία ή σε χώρους catering, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα σούπας, σαλατών ή επιδορπίων και προσφέρουν ευέλικτη χρήση χάρη στις πρακτικές τους διαστάσεις. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και πρακτικού χειρισμού τα καθιστά αξιόπιστη λύση για καθημερινή χρήση. Ακόμη και σε εκδηλώσεις ή μπουφέδες εξασφαλίζουν ελκυστική παρουσίαση και εύκολη διαχείριση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,30 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,08 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,08 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 47,99 €*










