(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 2,3 l - Ø 23 cm - στοιβαζόμενο - κόκκινο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 2,3 l - Ø 23 cm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά EMMA είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γνωστή για την ανθεκτικότητά της και την αντοχή της σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 2,3 λίτρων και διάμετρο 230 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει τον καθαρισμό και καθιστά τη χρήση τους ιδιαίτερα πρακτική στην καθημερινότητα. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή σε συλλογικές τροφοδοσίες, όπου απαιτούνται ανθεκτικά και λειτουργικά δοχεία. Είναι τέλεια για την ελκυστική σερβίρισμα σαλατών, συνοδευτικών ή σνακ, διασφαλίζοντας ταυτόχρονα εύκολη διαχείριση. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και τον προσεγμένο σχεδιασμό, είναι επίσης κατάλληλα για τη μεταφορά φαγητού.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 230 mm |
|---|---|
| Βάθος | 230 mm |
| Ύψος | 105 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 230 mm |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χωρητικότητα | 2,30 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,66 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,66 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






