(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 0,5 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - μπλε
Ύψος: 65mm
SKU 85105#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 0,5 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85105#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά EMMA ξεχωρίζουν για το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει υψηλή αντοχή σε θραύση και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 140 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες χρήσεις. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, ενώ το ελκυστικό μπλε χρώμα προσδίδει μια μοντέρνα εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.Πολλαπλές εφαρμογές για καθημερινή χρήση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα σούπας, σαλατών ή επιδορπίων στη γαστρονομία και το catering. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, είναι επίσης κατάλληλα για συχνή χρήση σε μονάδες μαζικής εστίασης ή καντίνες. Χάρη στο πρακτικό τους μέγεθος και την ανθεκτικότητά τους, είναι επίσης ιδανικά για χρήση σε γραφεία ή χώρους εκδηλώσεων, όπου απαιτείται μια αξιόπιστη και ελκυστική λύση για τα τρόφιμα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 140 mm |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,24 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 110,99 €*








