(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 0,5 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Ύψος: 65mm
SKU 85107#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - EMMA - 0,5 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85107#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 82,10 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά EMMA ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, το οποίο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 140 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για ποικίλες χρήσεις. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός εξασφαλίζει εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, ενώ το έντονο κόκκινο χρώμα προσδίδει μια μοντέρνα πινελιά. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή τις καντίνες, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός είναι εξίσου σημαντικά. Είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα ορεκτικών, σνακ ή επιδορπίων. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους, είναι κατάλληλα και για επαγγελματική χρήση, προσφέροντας μακροζωία και εύκολη διαχείριση. Ο συνδυασμός πρακτικού μεγέθους και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά την ιδανική επιλογή για ποικίλες ανάγκες σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 140 mm |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,24 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 111,99 €*








