(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT LOOK - 1,45 l - Ø 26 cm - αντιολισθητική βάση | στοιβαζόμενο - γκρι
Ύψος: 125mm
SKU 84836#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 215,38 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT LOOK - 1,45 l - Ø 26 cm - αντιολισθητική βάση | στοιβαζόμενο - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84836#6
Ύψος: 125mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 215,38 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ELEMENT LOOK εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μακροχρόνια και ανθεκτική χρήση. Με χωρητικότητα 1,45 λίτρων και διάμετρο 260 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα, τα μπολ αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε επαγγελματικές κουζίνες. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση των πιάτων και ταυτόχρονα λειτουργική σερβιρίσματος. Είτε για σαλάτες, συνοδευτικά ή επιδόρπια – τα μπολ προσφέρουν ευέλικτες δυνατότητες χρήσης. Ιδιαίτερα στη γαστρονομία και το catering ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητά τους και την απλή διαχείριση. Το ουδέτερο γκρι χρώμα ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και υποστηρίζει μια επαγγελματική παρουσίαση των πιάτων.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 260 mm |
|---|---|
| Βάθος | 260 mm |
| Ύψος | 125 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,45 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,17 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,17 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 324,99 €*









