(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT LOOK - 0,70 l - Ø 21,5 cm - αντιολισθητική βάση - γκρι
Ύψος: 95mm
SKU 84835#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT LOOK - 0,70 l - Ø 21,5 cm - αντιολισθητική βάση - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84835#6
Ύψος: 95mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ELEMENT LOOK εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,7 λίτρων και διάμετρο 215 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Το απλό γκρι χρώμα προσαρμόζεται κομψά σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και αποτελεσματική οργάνωση του χώρου εργασίας.Ιδανικά για πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια κατάλληλα για χρήση σε κυλικεία, καφέ ή επιχειρήσεις catering, καθώς είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων και εξασφαλίζουν γρήγορο και υγιεινό καθαρισμό. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση ορεκτικών, συνοδευτικών ή επιδορπίων, υποστηρίζοντας έτσι μια ομαλή ροή υπηρεσιών. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή τους, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 215 mm |
|---|---|
| Βάθος | 215 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,70 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,75 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,75 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 279,99 €*







