(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 3 l - Ø 28 cm - στοιβαζόμενο - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 3 l - Ø 28 cm - στοιβαζόμενο - γκρι
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μπολ για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από μελαμίνη χαρακτηρίζονται από την ικανότητα χωρητικότητας 3 λίτρων, καθιστώντας τα ιδανικά για την προετοιμασία και παρουσίαση φαγητών. Το υλικό μελαμίνη προσφέρει υψηλή σταθερότητα και ανθεκτικότητα, επιτρέποντας στα μπολ να αποδίδουν εξαιρετικά ακόμη και μετά από συχνή χρήση. Με διάμετρο 280 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά και ταυτόχρονα είναι οπτικά ελκυστικά χάρη στο μοντέρνο, γκρι σχέδιό τους.
Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη διαχείριση σε επαγγελματικό περιβάλλον
Χάρη στην ανθεκτικότητά τους στο πλυντήριο πιάτων, τα μπολ είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και εξοικονομούν χρόνο στον καθαρισμό. Η δυνατότητα στοίβαξης των μπολ επιτρέπει την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου σε κάθε κουζίνα. Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή τις μεγάλες κουζίνες, όπου η λειτουργικότητα και η αποδοτικότητα είναι απαραίτητες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 280 mm |
|---|---|
| Βάθος | 280 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,66 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,66 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





