(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 1,5 l - τετράγωνο - 190x190x90 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Ύψος: 90mm
SKU 84830#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 178,49 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 1,5 l - τετράγωνο - 190x190x90 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84830#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 178,49 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μελαμινένια μπολ
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ELEMENT εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, γνωστό για την ανθεκτικότητά του και την αντοχή του σε θραύση. Με χωρητικότητα 1,5 λίτρου προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο τετράγωνος σχεδιασμός προσδίδει μια σύγχρονη εμφάνιση και διευκολύνει τη στοίβαξη, καθώς τα μπολ είναι στοιβαζόμενα και μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.Πολυλειτουργική χρήση στον επαγγελματικό χώρο
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε κυλικεία ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται ανθεκτική και ταυτόχρονα ελκυστική παρουσίαση. Είναι τέλεια για το σερβίρισμα σαλατών, συνοδευτικών ή σνακ και μπορούν να χρησιμοποιηθούν ευέλικτα χάρη στο πρακτικό τους μέγεθος. Μέσω του συνδυασμού λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού, αποτελούν μια αξιόπιστη λύση για την καθημερινή χρήση σε μεγάλες κουζίνες ή σε μπουφέδες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 190 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,66 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,66 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 249,99 €*






