(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 0,50 l - στρογγυλό - Ø 16,0 cm | 160x160x70 mm - στοιβαζόμενο - γκρι

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 0,50 l - στρογγυλό - Ø 16,0 cm | 160x160x70 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με τη μακροζωία και την αντοχή τους, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρα και διάμετρο 160 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο απλός, γκρι σχεδιασμός της σειράς ELEMENT ενσωματώνεται κομψά σε κάθε περιβάλλον και χάρη στη δυνατότητα στοιβασίας τους εξοικονομεί ιδιαίτερα χώρο στην αποθήκευση.
Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό γρήγορο και απλό – ένα μεγάλο πλεονέκτημα στον επαγγελματικό τομέα. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση ορεκτικών, επιδορπίων ή συνοδευτικών πιάτων και χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους είναι ιδανικά για χρήση σε χώρους με υψηλή κίνηση. Με το πρακτικό τους μέγεθος και τον μοντέρνο σχεδιασμό, είναι πολυλειτουργικά, είτε σε εστιατόρια, καντίνες είτε σε εκδηλώσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,25 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,25 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





