(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 0,18 l - 175x155 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Ύψος: 55mm
SKU 84827#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ELEMENT - 0,18 l - 175x155 mm - στοιβαζόμενο - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84827#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ELEMENT εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ταυτόχρονα προσφέρει χαμηλό βάρος. Με χωρητικότητα 0,18 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Οι διαστάσεις 175x155 mm καθιστούν τα μπολ πολυχρηστικά, ενώ ο σχεδιασμός που επιτρέπει τη στοιβασία εξοικονομεί χώρο αποθήκευσης. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και αποτελεσματικό.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή υπηρεσίες catering που δίνουν έμφαση σε λειτουργικά και ανθεκτικά σκεύη. Είναι εξαιρετικά για ορεκτικά, επιδόρπια ή μικρά σνακ, προσφέροντας παράλληλα μια ελκυστική και σύγχρονη εμφάνιση σε γκρι χρώμα. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό μελαμίνη, είναι κατάλληλα και για συχνή χρήση, ενώ η πρακτική δυνατότητα στοιβασίας τους καθιστά ιδανικά για την επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 155 mm |
|---|---|
| Βάθος | 175 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,18 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,20 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 88,99 €*





