(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - DARK WAVE - Ø 32 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 35mm
SKU 84912#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 135,65 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - DARK WAVE - Ø 32 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84912#6
Ύψος: 35mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 135,65 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Ποικιλόμορφα μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Με διάμετρο 320 mm προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός της σειράς DARK WAVE φαίνεται μοντέρνος και διαχρονικός ταυτόχρονα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στη μαζική εστίαση.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση
Η αντοχή στο πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο και γρήγορο καθαρισμό, καθιστώντας τα ιδανικά για συχνή χρήση στη γαστρονομία. Είτε για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά – αυτά τα μπολ είναι πολυχρηστικά. Το ανθεκτικό υλικό τους τα καθιστά ιδιαίτερα κατάλληλα για χρήση σε καντίνες, εστιατόρια ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και μακροζωία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 320 mm |
|---|---|
| Βάθος | 320 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,67 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,67 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 188,99 €*





