(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - DARK WAVE - 0,5 l - Ø 17,5 cm - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - DARK WAVE - 0,5 l - Ø 17,5 cm - μαύρο
Περιγραφή
Κομψή σειρά μπολ DARK WAVE από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά DARK WAVE εντυπωσιάζουν με τον μοντέρνο σχεδιασμό τους και την υψηλής ποιότητας κατασκευή από μελαμίνη. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρα και διάμετρο 175 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για πολυάριθμες εφαρμογές. Το υλικό εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση, ενώ το μαύρο χρώμα προσδίδει μια κομψή πινελιά. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Πολυλειτουργική χρήση και πρακτικά χαρακτηριστικά
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα συνοδευτικών, σνακ ή επιδορπίων στην εστίαση και την τροφοδοσία. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης τα καθιστά κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα όπου απαιτούνται τόσο λειτουργικότητα όσο και σχεδιασμός.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 175 mm |
|---|---|
| Βάθος | 175 mm |
| Ύψος | 50 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,28 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,28 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





