(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 1,45 l - Ø 21 cm - στοιβαζόμενο - λευκό/καφέ
Ύψος: 80mm
SKU 84577#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 1,45 l - Ø 21 cm - στοιβαζόμενο - λευκό/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84577#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CROCKER εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, το οποίο εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 1,45 λίτρων και διάμετρο 210 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο διαχρονικός σχεδιασμός σε λευκό και καφέ χρώμα τα καθιστά μια ελκυστική προσθήκη σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, καντίνες ή τομείς catering, όπου απαιτείται μια ανθεκτική και πρακτική λύση. Χάρη στην κατάλληλη πλύση σε πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα εύκολος και γρήγορος. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση σαλατών, σούπας ή συνοδευτικών και προσφέρουν αξιόπιστο χειρισμό στην καθημερινή χρήση λόγω της στιβαρής κατασκευής τους.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 210 mm |
|---|---|
| Βάθος | 210 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 210 mm |
| Χρώμα | Λευκό, καφέ |
| Χωρητικότητα | 1,45 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,37 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 124,99 €*





