(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,70 l - Ø 16 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,70 l - Ø 16 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ μελαμίνης για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με τη μακροζωία και το χαμηλό τους βάρος. Με χωρητικότητα 0,7 λίτρων και διάμετρο 160 mm, είναι ιδανικά για διάφορα είδη φαγητού. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, ενώ η ελκυστική καφέ/τερακότα απόχρωση προσδίδει μια ζεστή νότα σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Ιδανικά για τη γαστρονομία, το catering και την καθημερινή χρήση
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για χρήση στη γαστρονομία, στο catering καθώς και στον ιδιωτικό τομέα, όπου απαιτείται μια πρακτική και ταυτόχρονα ελκυστική λύση για την παρουσίαση φαγητού. Είτε για σούπες, σαλάτες ή επιδόρπια – τα μπολ προσφέρουν πολυποίκιλη χρήση. Μέσω του συνδυασμού λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού, ικανοποιούν τις απαιτήσεις ενός επαγγελματικού περιβάλλοντος και διευκολύνουν την καθημερινή εργασία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 160 mm |
| Χρώμα | Καφέ, τερακότα |
| Χωρητικότητα | 0,70 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,21 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,21 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





