(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,65 l - 420x140 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Ύψος: 95mm
SKU 84582#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 129,70 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,65 l - 420x140 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84582#6
Ύψος: 95mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 129,70 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ φύλλων από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Η χωρητικότητα των 0,65 λίτρων προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο ελκυστικός σχεδιασμός σε καφέ και τερακότα προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια φυσική και κομψή νότα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και αποτελεσματική οργάνωση του χώρου εργασίας.Πολλαπλές χρήσεις και πρακτική διαχείριση
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο καθαρισμό και αυξάνει την πρακτικότητα στην καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στον τομέα της τροφοδοσίας. Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, σαλατών ή επιδορπίων. Χάρη στο σχεδιασμό και την ποιότητα του υλικού, είναι τέλεια για επαγγελματική χρήση, όπου απαιτούνται τόσο η εμφάνιση όσο και η λειτουργικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 420 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ, τερακότα |
| Χωρητικότητα | 0,65 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,55 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,55 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 173,99 €*






