(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,5 l - Ø 16,5 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Ύψος: 40mm
SKU 84574#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,5 l - Ø 16,5 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84574#6
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 64,25 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς CROCKER ξεχωρίζουν για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μακροχρόνια και ανθεκτική χρήση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 165 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για πολυάριθμες χρήσεις. Ο ελκυστικός καφέ/τερακότα σχεδιασμός προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια ζεστή και φυσική εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολη διαχείριση
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, μειώνοντας σημαντικά τον χρόνο καθαρισμού και καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Είναι τέλεια για την παρουσίαση συνοδευτικών, σνακ ή σαλατών στη γαστρονομία ή στο catering. Επίσης, σε κοινόχρηστους χώρους εστίασης και καντίνες προσφέρουν, χάρη στην ανθεκτικότητά τους και την εύκολη φροντίδα, βέλτιστα οφέλη. Χάρη στον πρακτικό σχεδιασμό τους, είναι πολυχρηστικά και υποστηρίζουν μια αποδοτική οργάνωση στον χώρο της εξυπηρέτησης.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 165 mm |
|---|---|
| Βάθος | 165 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 165 mm |
| Χρώμα | Καφέ, τερακότα |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,21 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,21 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 81,99 €*






