(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,37 l - Ø 125 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,37 l - Ø 125 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη συνδυάζουν ανθεκτικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό σε καφέ/τερακότα. Με χωρητικότητα 0,37 λίτρα και διάμετρο 125 mm, είναι ιδανικά για ποικίλες μερίδες φαγητού. Το υλικό εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και είναι ιδιαίτερα εύκολο στη φροντίδα. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό απλό και γρήγορο. Χάρη στη δυνατότητα στοιβασίας, τα μπολ αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που αποτελεί πλεονέκτημα σε κάθε κουζίνα.
Πολύπλευρη χρήση για τη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση σε πρακτικά και ταυτόχρονα ελκυστικά σκεύη. Κατάλληλα για ορεκτικά, επιδόρπια ή μικρά κυρίως πιάτα. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά την ιδανική επιλογή για κομψή παρουσίαση φαγητού, διευκολύνοντας παράλληλα την καθημερινή εργασία. Λόγω της υψηλής αντοχής τους, αποτελούν αξιόπιστη λύση ακόμη και σε συχνή χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 60 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 125 mm |
| Χρώμα | Καφέ, τερακότα |
| Χωρητικότητα | 0,37 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,13 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,13 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





