(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,17 l - σε σχήμα φύλλου - 305x100x75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/καφέ
Ύψος: 75mm
SKU 84579#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,17 l - σε σχήμα φύλλου - 305x100x75 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84579#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για καθημερινή χρήση
Αυτά τα μπολ από μελαμίνη συνδυάζουν ανθεκτικότητα και ελκυστικό σχεδιασμό σε ένα. Με χωρητικότητα 0,17 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Το υλικό προσφέρει υψηλή αντοχή σε θραύση και ευχάριστη αίσθηση στην αφή, καθιστώντας τα μπολ ανθεκτικά ακόμη και σε συχνή χρήση. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Ο σχεδιασμός που επιτρέπει τη στοιβασία εξασφαλίζει εξοικονόμηση χώρου, ιδανικό για επαγγελματική χρήση.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι τέλεια για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και υπηρεσίες catering, καθώς με τον κομψό λευκό-καφέ σχεδιασμό τους επιτρέπουν μια ελκυστική παρουσίαση των πιάτων. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για ορεκτικά, σνακ ή επιδόρπια και μπορούν να χρησιμοποιηθούν με πολλούς τρόπους. Χάρη στην υψηλή σταθερότητα και τον εύκολο καθαρισμό, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδιασμού καθιστά αυτά τα μπολ μια πρακτική λύση για επαγγελματικές κουζίνες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 305 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό, καφέ |
| Χωρητικότητα | 0,17 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,20 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 91,99 €*






