(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,17 l - φυλλόσχημο - 305x100x75 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Ύψος: 75mm
SKU 84580#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CROCKER - 0,17 l - φυλλόσχημο - 305x100x75 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/τερακότα
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84580#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα φύλλο-σχήματος μπολ από τη σειρά CROCKER εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης τους, που εξασφαλίζει μακροζωία και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,17 λίτρων, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό πολύ πιο εύκολο.Πολλαπλές εφαρμογές για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή σε εκδηλώσεις όπου απαιτείται ελκυστική και ταυτόχρονα λειτουργική παρουσίαση. Ο συνδυασμός καφέ και τερακότα τόνων προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια φυσική και ζεστή ατμόσφαιρα. Χάρη στο πρακτικό τους μέγεθος, είναι ιδανικά για ορεκτικά, σνακ ή επιδόρπια και προσφέρουν πολυάριθμες δυνατότητες στον επαγγελματικό χώρο.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 305 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ, τερακότα |
| Χωρητικότητα | 0,17 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,20 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 85,99 €*






