(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 2,5 l - Ø 230 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 105mm
SKU 83703#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 91,62 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 2,5 l - Ø 230 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83703#6
Ύψος: 105mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 91,62 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Ανθεκτικά μπολ για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητά τους και τη μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 2,5 λίτρων και διάμετρο 230 mm, προσφέρουν επαρκή χώρο για ποικίλα πιάτα. Η μαύρη απόχρωση τους δίνει μια μοντέρνα και διαχρονική εμφάνιση, που εντυπωσιάζει σε διάφορους τομείς της γαστρονομίας και της τροφοδοσίας. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Πρακτικά και πολυλειτουργικά
Η αντοχή στο πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο και γρήγορο καθαρισμό σε επαγγελματικό περιβάλλον. Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και τη μεταφορά σαλατών, συνοδευτικών ή κυρίων πιάτων. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι κατάλληλα για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού καθιστά αυτά τα μπολ την τέλεια επιλογή για απαιτητικές χρήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 230 mm |
|---|---|
| Βάθος | 230 mm |
| Ύψος | 105 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 230 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 2,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,56 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,56 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 118,99 €*





