(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 1,8 l - Ø 20 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 90mm
SKU 83705#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 1,8 l - Ø 20 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83705#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CASUAL MAXI εντυπωσιάζουν με την ικανότητα χωρητικότητας 1,8 λίτρων, καθιστώντας τα ιδανικά για ποικίλα πιάτα. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διαρκείας. Με διάμετρο 200 mm, προσφέρουν επαρκή χώρο χωρίς να καταλαμβάνουν πολύ χώρο στο τραπέζι. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός ταιριάζει κομψά με διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιού και εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση.Πολύπλευρη χρήση και εύκολη συντήρηση
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, επιτρέποντας γρήγορο και απλό καθαρισμό. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, ώστε να αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο – ένα μεγάλο πλεονέκτημα στην επαγγελματική κουζίνα. Είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή επιχειρήσεις catering, όπου απαιτούνται τόσο η λειτουργικότητα όσο και ο ελκυστικός σχεδιασμός. Είτε για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και ελκυστική λύση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 200 mm |
|---|---|
| Βάθος | 200 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 200 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1,80 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,39 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,39 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 111,99 €*





